The Brain

„The Brain: Genialny umysł” zadebiutuje w marcu

Kadr z programu "The Brain" | fot. Endemol

Rozpoczęły się prace na planie polskiej show „The Brain: Genialny umysł”, w którym rywalizują uzdolnieni mentalnie uczestnicy. Show będzie emitowany od marca w Telewizji Polsat.

Telewizja Polsat rozpoczęła zdjęcia do pierwszych odcinków show „The Brain: Genialny umysł”. W programie rywalizować będą osoby, których zdolności umysłowe wykraczają poza standardowe umiejętności.

W każdym odcinku „The Brain” wystąpi pięć osób o genialnych umysłach, które podejmą wyzwania w studiu telewizyjnym. Nagrodę pieniężną zdobędzie tylko jeden uczestnik. O tym, kto wygra zdecydują jurorzy i publiczność.

Uczestnicy „The Brain” charakteryzują się m.in. wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym czy rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku. Osoby biorące udział w nowym talent-show Polsatu potrafią m.in. szybko zapamiętać i dodać 100 cyfr, rozpoznać dalmatyńczyka po plamie, wyodrębniać różnicę między obrazkami, przejść z zawiązanymi oczami przez sieć laserów, rozpoznać utwór tylko po krokach tancerzy czy rozróżnić po smaku sto rodzajów piwa.

Pierwszy sezon „The Brain” będzie składać się z ośmiu odcinków. Premierę programu zaplanowano na marzec. Nadawca nie ujawnia na razie dnia i pasma emisji.

Nad programem pracuje Endemol Shine Polska.

Licencję na produkcję programu posiada Endemol Shine Group. Do tej pory program realizowano w Niemczech, Chinach, Portugalii, Rosji, Brazylii, Hiszpanii i USA, a także we Francji i Włoszech.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł