Nauka jazdy

„Nauka jazdy” po 15 latach wraca na antenę

Kadr z programu "Nauka jazdy" | fot. TTV

W wiosennej ramówce TTV pojawi się nowa odsłona cyklu dokumentalnego „Nauka jazdy”, pokazującego zmagania kursantów WORD w Krakowie i na Śląsku. Format wróci do telewizji po 15 latach.

W czwartej odsłonie znanego z anteny TVN programu „Nauka jazdy” kamery będą śledzić zmagania kandydatów na kierowców, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Bohaterami serii będą m.in. ochroniarz Darek, rencistka Halina, a także Żaneta i Kamil. W nowej „Nauce jazdy” kursantów uczyć będą instruktorzy Anetta Gniezińska, Zbigniew Chrzan i Łukasz Kmiecik.

Tak jak w oryginale, kamera „Nauki jazdy 4” będzie towarzyszyła uczestnikom programu w czasie wykładów oraz podczas jazdy na placu i na mieście. W nowej odsłonie bohaterowie sprawdzą swoje umiejętności w nieco innych warunkach drogowych.

Odświeżona wersja „Nauki jazdy” stanowić będzie jedną z premier wiosennej ramówki TTV. Na razie nie wiadomo, kiedy program zadebiutuje na antenie.

Przypomnijmy, że w latach 2001-2002 „Naukę jazdy” emitowała stacja TVN. Zrealizowano trzy edycje show, w której instruktorami byli Grzegorz Stasiak i Małgorzata Mandryk.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł