Survivor 33: Millennials vs Gen X

Finał „Survivor 33: Millennials vs Gen X”. Kto zwyciężył?

Uczestnicy "Survivor: Millennials vs Gen X" | fot. CBS

W środę w USA dobiegła końca 33 edycja „Survivor”, zatytułowana „Survivor 33: Millennials vs Gen X”. W programie na żywo wyłoniono zwycięzcę i zdobywcę miliona dolarów. Komu wgrał?

W widowisku wzięło udział 20 uczestników, podzielonych na dwa plemiona: Millennials oraz Gen X. To trzeci sezon reality show, w którym uczestnicy byli podzieleni na plemiona według wieku.

W skład plemienia Millennials weszli przedstawiciele pokolenia Y, czyli ludzie urodzeni w latach 1980-1995. Z kolei w plemieniu Gen X znaleźli się przedstawiciele generacji X, czyli osoby urodzone do roku 1980.

Realizacja show miała miejsce wiosną tego roku na wyspach Mamanuca na terytorium Fiji. 14 grudnia odbył się finał 39-dniowych zmagań. Do samego końca dotarły trzy osoby: Ken McNickle, Adam Klein i Hannah Shapiro.

Już 2 dnia trwania programu wszyscy uczestnicy zostali przymusowo ewakuowani. Ewakuacja miała miejsce na skutek zagrożenia ze strony tropikalnego cyklonu Zena, który uderzył w teren Fiji 6 kwietnia i spowodował wiele lokalnych podtopień.

W najnowszym sezonie na graczy przygotowano kilka zwrotów akcji. Jednym z nich były Immunitety, które zostały dostosowane do otaczającego środowiska.

W finałowym głosowaniu 10-osobowe jury musiało zdecydować, komu przyznać milion dolarów i tytuł Jedynego Ocalałego. Decyzją sędziów zwycięzcą „Survivor 33: Millennials vs Gen X” został Adam Klein (zdobył wszystkie 10 głosów).

Show tradycyjnie prowadził Jeff Probst.

Wiosną przyszłego roku stacja CBS wyemituje 34 edycję programu, pt. „Survivor 34: Game Changers”. Więcej szczegółów na temat nowej edycji możecie przeczytać tutaj.

Poprzedni artykułNastępny artykuł