Mali Giganci 3

„Mali Giganci 3” bez Katarzyny Bujakiewicz

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN

Katarzyna Bujakiewicz przez ostatnia dwa lata pełniła roli jurorki „Małych Gigantów”, oceniając występy rywalizujących ze sobą dzieci. Okazuje się jednak, że w kolejnej edycji programu aktorka nie weźmie już udziału. Informację o zakończeniu współpracy Bujakiewicz z show potwierdziła jej menadżerka, Iza Ziemińska.

– To prawda. Kasia przez dwa lata była jurorką w programie „Mali Giganci”. Jest z dotychczasowej współpracy zadowolona. Przy tej edycji producent zdecydował się jednak na zmianę, polegającą na odświeżeniu składu jury i zmianę jednego jego członka – powiedział w rozmowie Iza Ziemińska.

Powołując się na swojego informatora, tabloid „Fakt” podaje, że aktorka nie pasowała osobowościowo do pozostałych jurorów programu. – Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów – zdradził informator w rozmowie z „Faktem”.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Bujakiewicz i zasiądzie w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej.

[Plotek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł