Idol 5

Piąta edycja „Idola” jednak bez Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki na planie show "Mali Giganci" | fot. Instagram

W piątej edycji „Idola” zabraknie Kuby Wojewódzkiego. Prezenter udostępnił dziś zdjęcie z planu trzeciej edycji „Małych Gigantów”, co oznacza, że nie zamierza w najbliższym czasie rozstawać się ze stacją TVN.

W ostatnich dniach na profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawił się wpis, który mógłby sugerować, że prezenter rozstaje się ze stacją TVN. „10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuję, że byliście. Do widzenia” – napisał Wojewódzki na swoim profilu.

Wśród komentujących wywiązała się dyskusja, czy w ten sposób prezenter żegna się ze stacją TVN. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że może to być przygotowanie terenu pod transfer do telewizji Polsat, która po 12 latach reaktywuje show „Idol”.

Wiadomo już, że Wojewódzki nie zamierza przenosić się do Polsatu. Prezenter chciał w ten sposób podgrzać atmosferę wokół jubileuszowego odcinka swojego talk-show. Dziś Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie z planu trzeciej edycji „Małych Gigantów” (emisja będzie miała miejsce wiosną przyszłego roku), co ostatecznie potwierdza, że nie zamierza rozstawać się ze stacją TVN.

Póki co wiadomo, że w jury nowej edycji „Idola” na pewno znajdzie się Elżbieta Zapendowska. Program poprowadzi Maciej Rock.

„Idol 5” zostanie wyprodukowany przez FremantleMedia Polska. Show będzie emitowany wiosną 2017 roku w Polsacie.

Poprzedni artykułNastępny artykuł