Ślub od pierwszego wejrzenia

Premiera show „Ślub od pierwszego wejrzenia” przesunięta na październik

TVN pokaże kontrowersyjny show "Ślub od pierwszego wejrzeniTVN pokaże kontrowersyjny show "Ślub od pierwszego wejrzenia" | fot. Shutterstock" | fot. Shutterstock

Stacja TVN przesunęła datę premiery programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który widzowie mieli obejrzeć w najbliższy poniedziałek. Prawdopodobnie program trafi na antenę dopiero w październiku.

Premierę „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaplanowano w TVN na poniedziałek, 5 września o godz. 22:30. Stacja nie rozpocznie jednak emisji programu we wrześniu. Mówi się, że jest to kwestia kontrowersji, jakie wywołało widowisko.

– „Ślub od pierwszego wierzenia” to najbardziej kontrowersyjna historia, z jaka sam się spotkałem – powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. – Jego kontrowersyjność jest na początku. Trochę mamy z tym programem kłopotów – nie wystartuje z całą ramówką. Nie sprzyjała nam sytuacja z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, które rozesłało „okólnik”, żeby nie dawać ślubów cywilnych w urzędach. Na szczęście znaleźliśmy odważnych urzędników, którzy zdecydowali się na ten ślub. Te śluby są prawdziwe, tam nie ma teatru – dodał.

Dokładna data premiery programu jest nieznana – prawdopodobnie show zadebiutuje na antenie w październiku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł