Kochanie, ratujmy nasze dzieci

Tomasz Wolny prowadzącym „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”

Tomasz Wolny | fot. AKPA

Tomasz Wolny poprowadzi polską wersję programu „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”. Show będzie emitowany w TVP2 od października. Wcześniej stacja pokaże brytyjską wersję show.

W każdym odcinku reality show eksperci odwiedzają jedną rodzinę, która potrzebuje zmiany nawyków żywieniowych i zwiększenia aktywności fizycznej u dzieci. Specjaliści poddadzą najmłodszych członków rodziny testom medycznym i psychologicznym.

Prowadzący przedstawi rodzicom animację komputerową, która pokaże, jak będzie wyglądać ich dziecko za kilkadziesiąt lat, o ile nie zmieni trybu życia i sposobu odżywiania. Na wprowadzenie zmian w życiu uczestnicy mają trzy tygodnie. Widzowie będą śledzić postępy uczestników oraz zobaczą ich ostateczne przemiany.

Gospodarzem polskiej wersji „Kochanie, ratujmy nasze dzieci” będzie Tomasz Wolny, współprowadzący „Pytania na śniadanie” i dziennikarz „Panoramy”.

Polska edycja reality show pojawi się na antenie TVP2 w październiku.

Wcześniej kanał pokaże brytyjską wersję programu („Honey, We’re Killing the Kids”), która będzie emitowana w czwartki o godz. 20:40, począwszy od 1 września.

Reality show „Honey, We’re Killing the Kids” był emitowany na antenie BBC Three do 2007 roku. Brytyjski nadawca zrealizował cztery edycje programu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł