Warsaw Shore 6: Summer Camp

Szósty sezon „Warsaw Shore” z datą debiutu

Uczestnicy "Warsaw Shore 6: Summer Camp" | fot. MTV Polska

Wiemy już, kiedy zadebiutuje 6 sezon programu „Warsaw Shore”. Stacja MTV Polska ogłosiła datę premiery widowiska.

Emisja szóstego sezonu „Warsaw Shore” rozpocznie się 28 sierpnia. Ekipa z Warszawy ponownie wyruszy na podbój wybrzeża. W wakacyjnym „Summer Campie” udział wezmą Anna „Mała” Aleksandrzak, Damian Zduńczyk, Ewelina Kubiak, Magda Pyznar, Jakub Henke i Wojciech Gola. Do ekipy dołączą także nowe osoby – Aleksandra Smoleń i Piotr Polak.

Program „Warsaw Shore 6: Summer Camp” realizowany był w Mielnie.

– Zdecydowaliśmy się na realizację szóstego sezonu „Warsaw Shore” ze względu na ogromną ilość fanów programu. Stale rosnące profile społecznościowe związane z programem oraz bardzo dobre wyniki oglądalności to dla nas potwierdzenie, że widzowie czekają na kolejne przygody szalonych ekipowiczów. Bardzo nas to cieszy i daje obietnicę, ze wyniki tego sezonu również będą świetne – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor ds. produktu i portfolio w Viacom International Media Networks.

– W najnowszym sezonie nie zabraknie imprez w wakacyjnym otoczeniu Mielna, szalonych przygód i oczywiście emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i czasem karczemnych awantur. I oczywiście dużo nieskrepowanej zabawy – mówi z kolei Agnieszka Krakós-Gorący, PR manager w Viacom International Media Networks.

Premierowe odcinki „Warsaw Shore 6” będą emitowane na antenie MTV Polska w każdą niedzielę o godz. 23:00. Łącznie widzowie zobaczą 10 odcinków programu. Wszystkie epizody będą także dostępne na platformie Player.pl oraz dla subskrybentów MTV Play.

Producentem wykonawczym „Warsaw Shore 6: Summer Camp” jest Dragon Head.

Poprzedni artykułNastępny artykuł