Dokumentalne

Nie żyje Aimee Spencer, uczestniczka „Ekipy z Newcastle”

Aimee Spencer | fot. Eastnews

Brytyjskie media poinformowały o śmierci Aimee Spencer, uczestniczki programu MTV „Ekipa z Newcastle”. 11 lipca 27-latka wypadła z okna na pierwszym piętrze mieszkania w Brighton. Kilka godzin wcześniej uczestniczyła w imprezie, na której nie brakowało zarówno alkoholu jak i narkotyków.

Choć celebrytka spadła ze stosunkowo niewielkiej wysokości, doznała bardzo poważnych obrażeń. Błyskawicznie została przewieziona do szpitala. Jej stan określono jako krytyczny. Lekarze przez tydzień walczyli o jej życie. Kobieta zmarła 18 lipca. Miała 27 lat.

Wciąż nie wiadomo w jaki sposób doszło do wypadku. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich. Do tej pory aresztowano 28-latka, który został podejrzany o wypchnięcie Spencer z okna. Jednak mężczyzna, po złożeniu wyjaśnień, opuścił areszt za kaucją. Policja zatrzymała również 28-letnią koleżankę celebrytki, która dostarczyła na zakrapianą imprezę narkotyki.

– Policjanci prowadzą obecnie dochodzenie w tej sprawie. Mamy nadzieję, że uda się ustalić, dlaczego Aimee Spencer wypadła z okna – powiedział rzecznik prasowy policji hrabstwa Sussex.

Przed laty Spencer brała udział w programie „Geordie Shore” („Ekipa z Newcastle”). Zrobiło się o niej głośno, gdy kamery „Ekipy” pokazały jej łóżkowe igraszki z koleżanką z programu. Po całym zdarzeniu twierdziła, że niewiele pamięta.

[WP]

Poprzedni artykułNastępny artykuł