Dom Marzeń

„Dom Marzeń” ogląda milion widzów. TVN liderem w grupie komercyjnej

Uczestnicy programu "Dom Marzeń" | fot. TVN

Nowy reality show TVN „Dom Marzeń” ogląda średnio 1,01 mln osób. Stacja w czasie emisji formatu jest trzecia w rynku telewizyjnym i pierwsza w grupie 16-49.

„Dom Marzeń” na antenie TVN pokazywany jest w soboty o godz. 20:00, począwszy od 25 czerwca. Średnia widownia trzech dotąd pokazanych odcinków wyniosła 1,01 mln osób, co przełożyło się na 8,90 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 11,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Do tej pory największą widownię przyciągnął drugi odcinek formatu, który śledziło średnio 1,07 mln widzów.

Każdy odcinek programu przynajmniej przez minutę oglądało 2,66 mln widzów, a największy zasięg miał trzeci odcinek, który dotarł do 2,73 mln osób.

TVN w paśmie nadawania show „zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest TVP1 z udziałem na poziomie 12,57 proc., nadająca w tym czasie m.in. serwis sportowy, prognozę pogody, film fabularny, przedmeczowe studio z Euro 2016 oraz transmisję z ME w lekkiej atletyce w Amsterdamie. Druga jest TVP2 (programy kabaretowe; 11,92 proc.), a czwarty – Polsat (studia przedmeczowe przed dwoma spotkaniami Euro 2016 i film fabularny; 8,09 proc.).

Wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest liderem, a dalej plasują się Dwójka, Jedynka i Polsat.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł