Talent shows

Stacja Fox zamówiła program kulinarny „My Kitchen Rules”

Logo programu "My Kitchen Rules"

Popularny australijski show „My Kitchen Rules” trafi do Stanów Zjednoczonych. Jurorami w amerykańskiej wersji show będą Curtis Stone i Cat Cora – znani z innych kulinarnych produkcji.

Logo programu "My Kitchen Rules"
Logo programu „My Kitchen Rules”

W widowisku widzowie będą mogli zobaczyć jak duety (gwiazda i członek rodziny) rywalizują ze sobą w gotowaniu. Uczestnicy będą mogli przy tym krytykować przeciwników podczas kolacji.

Uczestnicy rozegrają różnego rodzaju konkurencje. Duet z najmniejszą liczbą punktów pod koniec każdego odcinka zostanie wyeliminowany. Do finału przejdą dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizować w ostatecznej walce.

Jurorami w amerykańskiej edycji „My Kitchen Rules” będą Curtis Stone (znany z „Top Chef Masters”) oraz Cat Cora (znana z „Iron Chef America”).

Wśród gwiazd pojawią się m.in. Lance Bass, Brandy i Ray J, Andrew Dice Clay, Naomi Judd i Brandi Glanville. W duecie z Bassem wystąpi jego matka, Andrew Dice Clay pojawi się w programie wraz z żoną, piosenkarka Naomi Judd wystąpi z mężem, a Brandi Glanville znajdzie się w drużynie z Deanem Sheremetem.

Stacja Fox zamówiła 8 odcinków programu.

„My Kitchen Rules” to australijski format kulinarny. Do tej pory w Australii powstało 7 sezonów widowiska.

[Na ekranie]

Poprzedni artykułNastępny artykuł