Mam Talent!, Tylko Muzyka 11

Paulina Lenda: z „Mam Talent!” do „Tylko Muzyka”

Paulina Sykut w "Tylko Muzyka 11" | fot. Polsat

W najbliższą niedzielę w „Tylko Muzyka 11” pojawi się Paulina Lenda, finalistka pierwszej edycji „Mam Talent!”. Wokalistka wystąpi z własnym zespołem pod szyldem Paulina Lenda & Kruki.

Paulina Sykut w "Tylko Muzyka 11" | fot. Polsat
Paulina Sykut w „Tylko Muzyka 11” | fot. Polsat

W 2008 roku 15-letnia Paulina Lenda zachwyciła jurorów pierwszej edycji „Mam Talent!”. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli i usłyszeli. Pod wielkim wrażeniem byli również widzowie, których SMS-y doprowadziły Paulinę aż do ścisłego finału.

– To były tak burzliwe lata… Najpierw wielkie zamieszanie związane z programem, połączone z moją maturą. Później kilka złych decyzji, które podjęłam i za które słono zapłaciłam. Skomplikowane relacje z najbliższymi, które musiałam wyprostować. Problemy, z którymi borykałam się przez kilka lat w życiu prywatnym i pewne tragedie, które mnie spotkały przez ten czas. Do tego miłość, z której nie mogłam się wyleczyć i która bardzo destrukcyjnie na mnie działała w tamtym okresie – wspominała wokalistka w rozmowie z Interią.

Ostatecznie wiosną 2014 roku Paulina (która z Polski przeniosła się do Anglii, ale zdążyła już wrócić) własnym sumptem wydała debiutancką płytę „Wolf Girl”.

Teraz pojawi się w 11 edycji programu „Tylko Muzyka” pod szyldem Paulina Lenda & Kruki. Zespół planuje jeszcze w tym roku wypuścić nowy album, którego zapowiedzią będzie prezentowany w programie „Tylko Muzyka” utwór „High”. Na scenie wokalistce towarzyszyć będą Bartek Bednarz (gitara basowa), Mateusz Chochołek (perkusja) i Piotr Krakowski (gitara). Zespół swoją muzykę opisuje jako mieszankę rocka, grunge’u, psychodelii i blues rocka.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł