Agent: Gwiazdy 2

Będzie kolejna edycja „Agenta”. Tym razem z udziałem gwiazd Internetu

Logo programu "Agent: Gwiazdy"

Choć reaktywowany reality show „Agent” cieszy się średnimi wynikami oglądalności, to w starciu z konkurencyjnymi programami widowisko zapewnia stacji TVN pierwsze miejsce w grupie komercyjnej. Dlatego też telewizja TVN podjęła decyzję o kontynuacji formatu. Zawiodą się jednak ci, którzy sami chcieliby wziąć udział w reality show – w kolejnym sezonie „Agenta” udział wezmą gwiazdy Internetu.

Logo programu "Agent: Gwiazdy"
Logo programu „Agent: Gwiazdy”

Reality show „Agent: Gwiazdy” emitowany jest od lutego na antenie TVN. Widowisko reaktywowano po 13 latach przerwy. Nową edycję ogląda średnio 1,87 mln osób. TVN w czasie emisji formatu jest druga w całym rynku i pierwsza w grupie 16-49.

To wystarczające powody, które zadecydowały o kontynuacji produkcji „Agenta”. Stacja TVN podjęła już decyzję, że show doczeka się drugiej edycji z udziałem celebrytów – tym razem w show wystąpią gwiazdy Internetu.

Według nieoficjalnych informacji na liście potencjalnych uczestników znaleźli się m.in. Marek Hoffman (AdBuster), Paulina Mikuła, Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga) oraz Julia Kuczyńska (Maffashion).

TVN nie wyklucza w przyszłości realizacji kolejnej edycji „Agenta” z udziałem zwykłych ludzi. – Uczestnictwo gwiazd to naturalna ewolucja – mówi Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN. – Wrócimy do pierwotnego formatu, jeśli uznamy, że jest szansa na sukces komercyjny – dodaje.

Czaja nie ukrywa, że pewne rozważania na ten temat miały już miejsce. – Program z udziałem zwykłych ludzi miałby inny wydźwięk, przypominałby edycje sprzed lat. Na miejscu prowadzącego widzielibyśmy Marcina Mellera lub Roberta Gonerę – dodaje. Wicedyrektor programowy zastrzega jednak, że żadne decyzje jeszcze nie zapadły, a show nadal pozostaje w kwestii rozważań. – Ta kwestia pozostaje otwarta – mówi.

Jak na razie TVN nie przewiduje zmian na stanowisku prowadzącej w programie „Agent: Gwiazdy”. Gospodarzem nowej edycji ma pozostać Kinga Rusin.

Druga edycja „Agenta” z udziałem gwiazd ma zadebiutować na antenie TVN wiosną 2017 roku.

Dodano 02.04.2016:
Powyższy artykuł stanowi żart primaaprilisowy
Poprzedni artykułNastępny artykuł