Mali Giganci 2

„Mali Giganci 2” stracili 830 tys. widzów. TVN nadal liderem rynku

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN

Pierwsze trzy odcinki drugiej edycji show „Mali Giganci” oglądało średnio 2,88 mln osób. W porównaniu do pierwszych odcinków premierowej edycji program stracił 830 tys. widzów. TVN w czasie nadawania produkcji jest liderem rynku telewizyjnego.

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN
Jurorzy programu „Mali Giganci” | fot. TVN

„Mali Giganci 2” nadawani są na antenie TVN w soboty o godz. 20:00, począwszy od 20 lutego. Średnia widownia trzech dotąd pokazanych odcinków wyniosła 2,88 mln osób, co przełożyło się na 18,49 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 17,75 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Największą widownię, wynoszącą 3,22 mln widzów, zgromadził drugi odcinek.

W porównaniu do pokazywanej rok wcześniej pierwszej edycji program stracił 830 tys. widzów. Wówczas pierwsze trzy odcinki produkcji oglądało średnio 3,71 mln osób, a ich średni udział wynosił odpowiednio 23,48 proc. oraz 23,81 proc.

W paśmie nadawania „Małych Gigantów” TVN jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce zajmuje TVP1 z udziałem na poziomie 11,40 proc., nadająca w tym czasie filmy fabularne, serial „Strażacy” oraz relację z krajowych eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Dalej uplasowały się TVP2 (kabarety i „Kocham Cię, Polsko!”; 10,48 proc.) oraz Polsat (filmy fabularne i relacja z 34. gali Konfrontacji Sztuk Walki; 8,83 proc.).

Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej drugie miejsce zajął Polsat, a dalsze miejsca Jedynka i Dwójka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł