Tylko Muzyka 11

Piotr Rogucki odchodzi z jury „Tylko Muzyka”. Zastąpi go Muniek Staszczyk?

Piotr Rogucki | fot. Polsat

Piotr Rogucki nie będzie jurorem w kolejnej, 11 edycji show Polsatu „Tylko Muzyka”. Rogucki zamierza poświęcić się działalności muzycznej i aktorskiej. Stacja szuka nowego członka jury.

Piotr Rogucki | fot. Polsat
Piotr Rogucki | fot. Polsat

– Wraz z końcem 10 edycji „Must Be The Music” podjąłem decyzję o zakończeniu pracy jurora. W najbliższym czasie poświęcam się pracy nad solowym projektem „J.P. Śliwa”, działaniom w zespole Coma i aktorstwu. Bardzo dziękuję za możliwość udziału w programie, był to dla mnie czas niezwykle ważnych doświadczeń zawodowych i inspiracji artystycznych – poinformował Piotr Rogucki w oświadczeniu.

Rogucki był jurorem „Tylko Muzyki” od siódmej edycji show, która emitowana była wiosną 2014 roku. Na razie nie zdecydowano, kto go zastąpi w nowym sezonie. Pozostali członkowie jury, czyli Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba, mają pozostać w programie.

Według „Faktu” na miejscu Roguckiego ma się pojawić Muniek Staszczyk. – Nina Terentiew go uwielbia i gorąco namawia do roli jurora. Muniek może liczyć na naprawdę wysoką stawkę, a ponadto będzie siedział w jury obok Kory. Podoba mu się też to, że w programie ocenia się uczestników, którzy w dużej części prezentują swoją autorską muzykę, a nie covery innych artystów – twierdzi anonimowa osoba z produkcji programu.

Nagrania castingów z udziałem jury planowane są na grudzień.

11 edycja „Tylko Muzyki” trafi na antenę Polsatu w marcu przyszłego roku. Producentem wykonawczym formatu jest firma Jake Vision.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł