Twoja twarz brzmi znajomo 5

Będzie piąta edycja show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

Telewizja Polsat wiosną przyszłego roku pokaże piątą edycję muzycznego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Właśnie ruszają przygotowania do jej realizacji.

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo
Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

– „Twoja twarz brzmi znajomo” to czysta rozrywka w stylu feel good television, pozbawiona niezdrowych emocji i rywalizacji, przez które zdominowanych jest wiele innych programów telewizyjnych. Pomysł zadziałał na całym świecie, choć realizacje w poszczególnych krajach różnią się. W Polsce program jest realizowany na najwyższym światowym poziomie i wiemy, że jesteśmy inspiracją dla naszych kolegów w innych krajach – mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

Producent rozpoczął już poszukiwania uczestników do nowych odcinków. – Mamy bardzo wielu utalentowanych artystów, którzy nie mają szansy pokazać swojej wszechstronności w innych programach, przedstawieniach czy programach estradowych. Ten program przyciąga i stanowi dla nich wyzwanie zawodowe – podkreśla Sibilski.

Nagrania do piątej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” ruszą w lutym przyszłego roku, a program trafi na antenę Polsatu w marcu.

W programie „Twoja twarz brzmi znajomo” znane osoby wcielają się w piosenkarzy, naśladując nie tylko ich głos, ale też upodobniając się do nich pod względem wyglądu i ruchów scenicznych. Format emitowany jest w Polsce od wiosny 2014 roku, a producentem widowiska jest firma Endemol Shine Polska.

Gospodarzami programu od pierwszej edycji są Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a w jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Dj Adamus.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł