Kto poślubi mojego syna?

Drugi sezon „Kto poślubi mojego syna?” ogląda o 800 tys. widzów mniej

Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Druga edycja reality show „Kto poślubi mojego syna?” po trzech odcinkach gromadzi o 800 tysięcy widzów mniej, niż premierowa odsłona formatu, emitowana rok temu. TVN w czasie nadawania programu notuje słabsze wyniki niż TVP2 i Polsat.

Logo programu Kto poślubi mojego syna?
Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Program „Kto poślubi mojego syna?” na antenie TVN pokazywany jest w środy – przez pierwsze dwa tygodnie września emitowany był o godz. 21:30, a od zeszłej środy o godz. 20:50. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze trzy odcinki drugiej edycji reality show oglądało średnio 1,25 mln osób. Przełożyło się to na 9,05 proc. udziału wśród wszystkich widzów i 11,11 proc. w grupie komercyjnej.

Najwięcej widzów zgromadził dotąd pierwszy odcinek nowej edycji programu, który przyciągnął przed ekrany 1,4 mln osób.

Emitowana rok temu pierwsza odsłona widowiska cieszyła się zdecydowanie większą popularnością. Oglądało ją 2,04 mln widzów, przy udziale wynoszącym odpowiednio 15,01 proc. i 17,68 proc.

W czasie nadawania show TVN zajmuje trzecie miejsce w rynku. Liderem jest w tym czasie TVP2, która nadając „Na dobre i na złe” i „Na sygnale”, osiąga 21,42 proc. udziału. Drugie miejsce zajmuje Polsat, nadający filmy fabularne, „Top Chefa 5” i „Rinke za kratami” (10,37 proc.). Gorzej od TVN wypada Jedynka („Debata”, „Po prostu”, „Naród Putina”, „Kryptonim Szef”; 6,31 proc.).

Taka sama jest kolejność stacji w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł