The X Factor

Simon Cowell pozwany przez byłą uczestniczkę „The X Factor”

Sally Hessnice | fot. Getty Images

Sally Hessnice, która wzięła udział w trzeciej amerykańskiej edycji programu „The X Factor”, jest przekonana, że Simon Cowell i producenci show nanieśli zmiany na jej występ z castingów, by wyglądał gorzej niż w rzeczywistości.

Sally Hessnice | fot. Getty Images
Sally Hessnice | fot. Getty Images

Kobieta podczas przesłuchania w 2013 roku wykonała utwór „The Greatest Love of All” z repertuaru Whitney Houston. Wówczas Simon Cowell był na „nie”, podobnie jak reszta jurorek – Kelly Rowland, Demi Lovato i Paulina Rubio.

Sally Hessnice twierdzi, że telewizyjna wersja jej występu została zmanipulowana. Jak przyznaje, producenci zniekształcili jej głos, by brzmiał źle, a pozytywne reakcje publiczności zostały zastąpione ujęciami znudzonych ludzi.

Zdaniem kobiety transmisja materiału zniszczyła jej reputację profesjonalnej wokalistki, w zamian za co żąda dwóch milionów dolarów odszkodowania. Hessnice argumentuje to uszczerbkiem emocjonalnym, zniesławieniem oraz rażącym niedbalstwem ze strony producentów. Domaga się również zaprzestania używania jej nagrania z castingu.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł