Żony Hollywood

Powstanie druga edycja programu „Żony Hollywood”

Logo stacji TVN

Telewizja TVN zamierza zrealizować drugą edycję reality show „Żony Hollywood”. Wkrótce ruszają zdjęcia do nowych odcinków. – Program okazał się strzałem w dziesiątkę – mówi Grzegorz Piekarski, producent formatu.

Logo stacji TVN
Logo stacji TVN

„Żony Hollywood” to program z gatunku reality show, opowiadający o życiu bogatych Polek w Los Angeles. Bohaterkami pierwszej, liczącej osiem odcinków, edycji były Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta.

– Widzowie pokochali odważne, piękne bohaterki, które w Mieście Aniołów zrealizowały swój american dream – mówi Grzegorz Piekarski, szef produkującej format firmy Golden Media Polska.

Potwierdzają to dane o oglądalności. Wynika z nich, że nadawany w poniedziałki o godz. 22:30 (a w ostatnich tygodniach o 23:15) program oglądało średnio 1,03 mln widzów. Przełożyło się to na 12,40 proc. udziału w całym rynku oraz 16,03 proc. w grupie komercyjnej, co dało TVN pozycję lidera w czasie emisji formatu.

W związku z tym zapadła decyzja o kontynuacji reality show. – Obecnie stacja TVN wraz z Golden Media Polska przygotowuje się do realizacji drugiego sezonu. Pomysłów na następną edycję jest mnóstwo, a ciekawe nowe historie i wątki z pewnością porwą widzów – zapewnia Piekarski. Zdjęcia do nowych odcinków mają rozpocząć się w przeciągu kilku tygodni.

Na razie nie wiadomo, czy druga edycja „Żon Hollywood” trafi na antenę TVN jesienią tego roku, czy na wiosnę 2016.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł