Celebrity shows

870 tys. widzów ogląda show „Przygarnij mnie”. TVP2 słabsza od konkurencji

Logo TVP2

Nowy program „Przygarnij mnie” ogląda średnio 873 tys. widzów. TVP2 w paśmie nadawania produkcji przegrywa walkę o widza ze wszystkimi swoimi konkurentami w rynku telewizyjnym.

Logo TVP2
Logo TVP2

Średnia widownia trzech pierwszych odcinków programu „Przygarnij mnie” wyniosła 873 tys. osób. Przełożyło się to na 6,05 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 5,16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Produkcja pokazywana jest na antenie TVP2 w niedziele o godz. 18:55, począwszy od 29 marca.

W analizowanym okresie najwięcej widzów zgromadził pierwszy odcinek audycji, którą przyciągnął przed telewizory uwagę 927 tys. osób.

W paśmie nadawania „Przygarnij mnie” TVP2 przegrywa walkę o widza ze wszystkimi swoimi konkurentami w rynku telewizyjnym. Pierwsze miejsce w tym czasie zajmuje TVP1, która emituje wówczas teleturniej „Jaka to melodia?”, magazyn „Wiadomości naukowe” i „Wiadomości”, a udział tego kanału wynosi 20,15 proc. Dalej plasują się TVN („Fakty”, „Sport” i „Pogoda”; 15,03 proc.) oraz Polsat („Wydarzenia”, „Sport” i „Pogoda” i program „Państwo w państwie”; 13,36 proc.).

Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej pierwsza jest stacja TVN, a dalej plasują się Polsat, Jedynka i Dwójka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł