Kuchenne rewolucje, Mali Giganci, Taniec z Gwiazdami 16, Top Chef 4, Twoja twarz brzmi znajomo 3, Tylko Muzyka 09

„Taniec z Gwiazdami 16” tuż przed „Małymi Gigantami”

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

„Taniec z Gwiazdami” był najpopularniejszym programem rozrywkowym zeszłego tygodnia w telewizji, chociaż w grupie komercyjnej liderem byli „Mali Giganci”.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

Najpopularniejszym programem rozrywkowym zeszłego tygodnia był emitowany w Polsacie „Taniec z Gwiazdami 16”, który zajął 13 miejsce w całym zestawieniu. Zgromadził on przed telewizorami 3,15 mln widzów, a udział stacji w czasie emisji wyniósł 20,64 proc. – wynika z danych przez Nielsen Audience Measurement.

Minimalnie mniej widzów oglądało show TVN „Mali Giganci”. W sobotę przyciągnął on 3,14 mln widzów, a udział uplasował się na poziomie 21,83 proc.

Trzecie miejsce w kategorii rozrywki zajął teleturniej „Jaka to melodia?”, emitowany na antenie TVP1, z widownią na poziomie 2,84 mln osób (to dane dotyczące odcinka środowego).

Dalej znalazł się show „Tylko Muzyka 9”, który w niedzielę w Polsacie śledziło 2,6 mln widzów, przy 15,7 proc. udziału, a także nadawany dzień wcześniej show „Twoja twarz brzmi znajomo” (2,4 mln oglądających i 22 proc. udziału).

W grupie komercyjnej 16-49 liderem oglądalności był show „Mali giganci” TVN. Oglądalność wyniosła 1,17 mln osób, przy udziale na poziomie 21,89 proc.

Kolejne pozycje należały do programów „Top Chef 4” Polsatu (1,12 mln widzów; 17,09 proc. udziału) i „Kuchenne rewolucje 11” TVN (1,11 mln widzów; 17,88 proc. udziału).

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł