Rolnik szuka żony 2

Pilotażowy odcinek drugiego sezonu „Rolnik szuka żony” już 2 kwietnia

Logo programu Rolnik szuka żony

W Niedzielę Wielkanocną, 5 kwietnia, TVP1 wyemituje pilotażowy odcinek drugiej edycji reality show „Rolnik szuka żony”. Obecnie trwają nagrania prezentacji uczestników programu.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

Wśród 1,5 tys. zgłoszeń, które nadesłano do Telewizji Polskiej, producenci wybrali rolników, którzy mają szansę na wystąpienie w drugiej edycji show Jedynki oraz znalezienie w programie ukochanej osoby na resztę życia. W pilocie udział weźmie – tak jak poprzednio – ośmiu kandydatów, a do programu wejdzie ostatecznie pięć najpopularniejszych osób.

Obecnie trwają nagrania prezentacji kandydatów w ich miejscach zamieszkania, a materiały te widzowie TVP1 obejrzą w odcinku pilotażowym. Ekipy operatorów udały się również do wybranych kobiet-rolniczek, które również wysłały zgłoszenia. Nie zdecydowano jeszcze, czy pojawią się one w odcinku zerowym – poważnie rozważany jest udział jednej kobiety.

Pilotowy odcinek programu „Rolnik szuka żony 2” zostanie wyemitowany w Jedynce w Niedzielę Wielkanocną, 5 kwietnia o godz. 21:25. Po jego emisji TVP ogłosi casting na żony i ewentualnie mężów dla bohaterów reality show.

Drugi sezon formatu pojawi się na antenie TVP1 we wrześniu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł