Hell's Kitchen 3

Rusza trzeci sezon „Hell’s Kitchen”. Piotr Ogiński i Paulina Sawicka sous chefami

Jury programu "Hell's Kitchen"

Piotr Ogiński i Paulina Sawicka będą sous chefami w trzeciej edycji programu „Hell’s Kitchen”, którą od wtorku emitować będzie Polsat. W programie rywalizować będzie 14 uczestników, a dodatkowo pojawią się w nim gwiazdy.

Jury programu "Hell's Kitchen"
Jury programu „Hell’s Kitchen”

Ogiński i Sawicka zastąpią w roli sous chefów Dariusza Kuźniaka i Piotra Ślusarza, którzy pełnili te funkcje przez dwie poprzednie edycje. Ich zadaniem będzie wspieranie i mobilizowanie uczestników podczas pracy w kuchni, a także egzekwowanie kar.

– Specyfika, temperatura i emocje towarzyszące pracy w „Hell’s Kitchen” są trudne do opisania. Nowi sous chefowie na własnej skórze przekonali się, czym jest praca w „Piekielnej Kuchni” – komentuje Wojciech Modest Amaro, prowadzący reality show.

Piotr Ogiński jest finalistą drugiej edycji „Hell’s Kitchen”, brał też udział w pierwszej edycji programu „Top Chef”. Prowadzi kanał Kocham Gotować w serwisie YouTube. W 2013 roku zamieścił na nim negatywną recenzję produktów marki Sokołów, za co firma chciała go pozwać, ale sprawa zakończyła się na ugodzie. Z kolei Paulina Sawicka była uczestniczką pierwszej edycji „Hell’s Kitchen”.

Uczestnicy trzeciej edycji programu zostaną podzieleni na dwie drużyny: czerwoną i niebieską. W składzie pierwszej znajdą się: Aleksandra Czerniawska, Anna Szkaradzińska, Celina Statkiewicz, Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk, Marta Czernicka i Sandra Rutkowska. Natomiast drużyną niebieską stworzą: Daniel Hucik, Justin Kirschner, Marcin Herman, Roland Knittel, Dominik Gralewicz, Sebastian Miechowicz i Sebastian „Szromu” Schrom. Uczestnicy będą rywalizować o 100 tys. zł i pracę w restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

Dodatkowo od drugiego odcinka w programie występować będą gwiazdy. Gościnnie pojawią się m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Elżbieta Romanowska, Zygmunt Chajzer, Izabela Janachowska, Bilguun Ariunbaatar oraz Rafał Cieszyński. – Dzięki temu widzowie będą mieli szansę zobaczyć, jak gwiazdy zachowują się w sytuacjach stresogennych i jak radzą sobie z krytyką ich umiejętności. To z pewnością będzie coś nowego – mówi Jan Kępiński, producent programu.

Mentorem dla uczestników nadal będzie Kurt Scheller.

Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada Jake Vision. Trzecia edycja „Hell’s Kitchen” emitowana będzie w Polsacie we wtorki o godz. 20:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł