Mali Giganci

TVN pokaże nowy program „Mali Giganci”

Logo programu "Little Giants"

Wiosną przyszłego roku na antenie TVN pojawi się nowy talent-search show pt. „Mali Giganci”, w którym rywalizować będą utalentowane dzieci. Program oparty będzie na meksykańskim formacie firmy Televisa.

Logo programu "Little Giants"
Logo programu „Little Giants”

– Szukaliśmy nowych pomysłów, a w ostatnim czasie nikt nie próbował emisji programu z utalentowanymi dziećmi – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

W programie „Mali Giganci” występować będą dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które są utalentowane wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko. Uczestnicy podzieleni zostaną na kilka drużyn, które będą rywalizować ze sobą. W każdej z nich znajdą się dzieci o różnych talentach. W jury tradycyjnie zasiądą gwiazdy. Na razie jednak stacja nie ujawnia obsady show.

TVN rozpoczęła poszukiwania uczestników do programu – kandydaci mogą się zgłaszać poprzez umieszczenie filmu z dzieckiem na stronie www.veedo.pl/maligiganci. Zaplanowano też castingi stacjonarne. Pierwszy z nich odbędzie się 13 grudnia w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26), a drugi 14 grudnia w Warszawie w Hotelu Golden Tulip (ul. Towarowa 2).

Według nieoficjalnych informacji format poprowadzi Filip Chajzer.

Nowy show oparty będzie na meksykańskim formacie „Pequeños Gigantes” („Little Giants”), który zadebiutował w TV po raz pierwszy w 2011 roku. Stworzyła go Televisa – największa latynoamerykańska grupa medialna, w Polsce znana głównie jako producent telenowel.

Poprzedni artykułNastępny artykuł