Rolnik szuka żony 2

Ruszają poszukiwania uczestników drugiej edycji show „Rolnik szuka żony”. TVP szuka również kobiet

Logo TVP

Telewizja Polska rozpoczęła poszukiwania uczestników, którzy wystąpią w drugim sezonie reality show „Rolnik szuka żony”. Program będzie realizowany latem, a na antenę wróci za rok. – Będziemy bardzo zadowoleni ze zgłoszeń kobiet – zapowiada Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Logo TVP
Logo TVP

TVP1 rozpoczęła już poszukiwania uczestników do drugiej programu „Rolnik szuka żony”. Aby wziąć udział w castingu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej rolnikszukazony.tvp.pl, podając m.in. dane kontaktowe, wiek i stan cywilny. Do zgłoszenia należy dołączyć fotografię. Producenci skontaktują się z wybranymi osobami i zaproszą je do kolejnego etapu castingu.

TVP rozważa rozszerzenie formatu o uczestniczki, które w programie będą chciały znaleźć męża. Jednak to, czy w reality show pojawią się kobiety, zależeć będzie od ilości zgłoszeń, które napłyną do Telewizji Polskiej. – Zasadniczo do programu poszukujemy mężczyzn, ale jeśli zgłoszą się także kobiety to będziemy bardzo zadowoleni – wyjaśnia Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Po wyłonieniu uczestników TVP1 nagra odcinek pilotowy z prezentacjami kandydatów. Zostanie on pokazany wiosną 2015 roku. Po emisji pilota ogłoszony zostanie casting na żony i ewentualnie mężów dla uczestników. Realizacja show ruszy latem 2015 roku, a format wróci na antenę Jedynki jesienią.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł