SuperSTARcie

Zmiany w jury programu „SuperSTARcie”

Logo programu "SuperSTARcie"

TVP2 chce zwiększyć oglądalność nowego piątkowego show „SuperSTARcie”, dlatego zmieni formułę oceny jego uczestników. W jury nie pojawi się już producent muzyczny Marcin Bors, a jego miejsce co tydzień zajmie inna osoba.

Logo programu "SuperSTARcie"
Logo programu „SuperSTARcie”

Pierwotnie w jury nowego show „SuperSTARcie” zasiadać mieli na stałe Wojciech Mann i producent fonograficzny Marcin Bors. Dodatkowo w każdym odcinku gości inny artysta specjalizujący się w określonym gatunku muzycznym. Po emisji pierwszego odcinka programu Dwójka zdecydowała jednak, że miejsce stałego eksperta powinna zająć osoba szerzej znana widzom.

Od drugiego odcinka do grona jurorskiego zapraszani będą aktorzy i celebryci, którzy są miłośnikami stylu muzycznego prezentowanego w danym odcinku. W najbliższy piątek uczestników śpiewających utwory z największych musicali oceni znana z seriali TVP2 aktorka Katarzyna Zielińska. Lista kolejnych nazwisk jest dopiero ustalana.

W jury formatu nadal zasiadać będzie Wojciech Mann. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w drugim odcinku udział weźmie dyrektor teatru muzycznego Roma Wojciech Kępczyński. W dalszych epizodach jako jurorów zobaczymy Urszulę Dudziak, Kayah, WdoWĘ – Małgorzatę Jaworską, Aleksandrę Kurzak, Marię Sadowską, Halinę Mlynkovą, Dariusza „Maleo” Malejonka oraz Ireneusza Dudka.

Zmiana w jury ma zwiększyć atrakcyjność show i przyciągnąć nowych widzów.

Premierowy odcinek reality show, wyemitowany 3 października, obejrzało 1,1 mln osób.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł