Talent zgłoś się!

TVP1 nie pokaże tej jesieni show „Talent, zgłoś się!”

Logo programu "Talent zgłoś się!"

Wbrew pierwotnym planom TVP1 nie wyemituje w jesiennej ramówce programu „Talent, zgłoś się!”, w którym poszukiwani są innowatorzy, pasjonaci i ludzie przedsiębiorczy. Widzowie zobaczą go dopiero wiosną przyszłego roku.

Logo programu "Talent zgłoś się!"
Logo programu „Talent zgłoś się!”

Telewizja Polska przesunięcie emisji programu tłumaczy bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób, którzy chcą wziąć udział w show. – Zdecydowaliśmy się rozszerzyć castingi i je lepiej przygotować. Teraz nie udałoby nam się tego nagłośnić, mamy za mało czasu – mówi Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.

Dotąd zorganizowano jeden casting do „Talent, zgłoś się!”, który odbył się 13 września w Gdańsku. Kolejny, który miał odbyć się w sobotę, 20 września w Katowicach, został odwołany.

Program miał trafić na antenę Jedynki 14 października i być nadawany we wtorki o godz. 20:20. Zamiast niego widzowie obejrzą filmy fabularne. Format pojawi się na antenie publicznej stacji dopiero w marcu 2015 roku.

W show „Talent, zgłoś się!” poszukiwani są wynalazcy i ludzie z pomysłami na biznes. Formuła zakłada, że wybrana w castingu czterdziestka uczestników otrzyma po 5 tys. zł na rozwijanie swojego pomysłu. W każdym odcinku gracze będą prezentować wynalazki jurorom, a kamera towarzyszyć im będzie przy codziennej pracy. Pomysły uczestników ocenią Anna Mucha, Tomasz Karolak i Roman Młodkowski. W finale jurorem ma być też Marek Kondrat. Prowadzącymi widowisko będą Paulina Chylewska i Radek Brzózka.

Piotr Radziszewski zapewnia, że mimo przesunięcia emisji widowiska skład jury nie ulegnie zmianie.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł