Kto poślubi mojego syna?

„Kto poślubi mojego syna?” liderem, ale oglądalność spada z odcinka na odcinek

Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Nowy reality show TVN „Kto poślubi mojego syna?” przyciąga 2 mln widzów. To zdecydowanie więcej widzów, niż oglądało stację w tym samym paśmie rok temu. TVN w czasie emisji programu jest liderem rynku telewizyjnego, jednak widownia formatu spada z odcinka na odcinek.

Logo programu Kto poślubi mojego syna?
Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Program „Kto poślubi mojego syna?” na antenie TVN pokazywany jest w środy o godz. 21:30, począwszy od 3 września. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze trzy odcinki reality show oglądało średnio 2,04 mln osób. Przełożyło się to na 15,01 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 17,68 proc. w grupie komercyjnej.

Widownia formatu spada z odcinka na odcinek. 3 września program przyciągnął przed telewizory 2,5 mln osób, a dwa tygodnie później było to już 1,73 mln widzów.

Reality show notuje lepsze wyniki, niż emitowana w analogicznym okresie 2013 roku druga edycja „Bitwy o dom”. Oglądało ją średnio 1,23 mln osób, co przełożyło się na 9,88 proc. i 11,95 proc. udziału w rynku.

W czasie nadawania „Kto poślubi mojego syna?” TVN wygrywa walkę o widza ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami. Drugie miejsce zajmuje TVP2 („Na sygnale”, film „Bękarty wojny”) z 11,96 proc. w rynku. Trzecia jest TVP1 (mecze piłki nożnej, film „Tunel”; 10,39 proc.), a czwarty – Polsat („Top Chef 3”, film „Żona na niby”; 9,69 proc.). Z kolei w grupie komercyjnej drugą pozycję za TVN zajmuje Polsat.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł