Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water

Ogłoszono uczestników 29 edycji „Survivor”

Uczestnicy "Survivor: San Juan del Sur" | fot. CBS

Wiemy już, kogo zobaczymy w kolejnym sezonie reality show „Survivor” pt. „Survivor: San Juan del Sur, Blood vs Water”. Telewizja CBS ogłosiła oficjalną listę uczestników formatu.

Uczestnicy "Survivor: San Juan del Sur" | fot. CBS
Uczestnicy „Survivor: San Juan del Sur” | fot. CBS

W „Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water” ponownie wezmą udział pary uczestników dobrane na zasadzie pokrewieństwa. Jednak w odróżnieniu od ubiegłorocznego sezonu „Blood vs Water”, w programie nie zobaczymy powracających graczy i ich bliskich, a wyłącznie nowych zawodników.

Wśród 18 graczy, którzy wzięli udział w „Survivor: San Juan del Sur”, znalazły się dwie osoby znane widzom innego reality show – „The Amazing Race”. Są to bliźniaczki Natalie Anderson i Nadiya Anderson. Obie brały wcześniej udział w „The Amazing Race 21” i „The Amazing Race 24: All-Stars”. Ponadto o przetrwanie i milion dolarów powalczą m.in. strażak, farmer i Miss Michigan 2013.

W programie udział wezmą:
– Keith Nale i Wes Nale (ojciec i syn)
– Josh Canfield i Reed Kelly (para)
– Missy Payne i Baylor Wilson (matka i córka)
– Natalie Anderson i Nadiya Anderson (siostry, uczestniczki „The Amazing Race 21” i „The Amazing Race 24: All-Stars”)
– Jeremy Collins i Val Collins (małżeństwo)
– Jon Misch i Jaclyn Schultz (uczelniane „słodziaki”)
– John Rocker i Julie McGee (para)
– Dale Wentworth i Kelley Wentworth (ojciec i córka)
– Drew Christy i Alec Christy (bracia)

Warto dodać, że pierwotnie w show miało wziąć udział 20 osób. Dwoje z nich zostało jednak niedopuszczonych do uczestnictwa z powodów medycznych. – Straciliśmy dwójkę graczy. Przybyliśmy z 20 osobami, spędziliśmy miesiące, by ich znaleźć (…). I gdy mieliśmy wszystkich ludzi, okazało się, że nie wszyscy mogą grać. To nie ich wina, zaważyły kwestie zdrowotne. Tak więc zamiast 20 osób, mamy 18. I zamiast równej liczby mężczyzn i kobiet, mamy brak równowagi – powiedział prowadzący Jeff Probst.

Jednym z twistów obecnych w nowym sezonie ma być powrót Wyspy Wygnańców. Pierwotnie producenci zapowiadali, że w programie ponownie zobaczymy Wyspę Odkupienia. Z pomysłu jednak zrezygnowano – właśnie na rzecz Wyspy Wygnańców (twist wprowadzono po raz pierwszy w „Survivor 12: Panama”, a zrezygnowano z niego po „Survivor 18: Tocantins”).

„Survivor 29: San Juan del Sur, Blood vs Water” zadebiutuje w środę, 24 września. Wówczas stacja CBS pokaże premierowy, 1,5 godzinny odcinek formatu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł