Kto poślubi mojego syna?, Kuchenne rewolucje, Mam Talent! 7, MasterChef 3, Perfekcyjna pani domu, Top Model 4, Ugotowani, Żony Hollywood

Jesień 2014 w TVN: powrót sprawdzonych formatów i trzy nowości

Jury programu "Mam Talent" | fot. TVN

Jesienią TVN pokaże na swojej antenie głównie sprawdzone formaty. Powrócą kolejne sezony programów „Mam Talent!”, „Top Model”, „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Ugotowani” i „Perfekcyjna pani domu”. Pojawią się także trzy nowe widowiska: „Kto poślubi mojego syna”, „Mama kontra mama” i „Żony z Hollywood”.

Jury programu "Mam Talent" | fot. TVN
Jury programu „Mam Talent” | fot. TVN

Począwszy od 1 września, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:50 i w niedziele o godz. 17:00, na antenie TVN będzie można oglądać „Ugotowanych 7”. Dotąd program emitowany był raz w tygodniu. Tym razem TVN pokaże tygodniowo pięć odcinków. Każdy z nich poświęcony będzie jednemu z bohaterów danej rywalizacji. Pod koniec czwartego odcinka widzowie dowiedzą się, kto wygrał w danym tygodniu. W niedziele zobaczyć będzie można odcinki „The Best of”.

Tego samego dnia na antenę TVN powróci po dłuższej przerwie program „Top Model”. W czwartym sezonie zmianie ulegnie formuła widowiska: o miano Top Modela ubiegać się będą również mężczyźni. W jury nadal zasiadać będą Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Opiekę nad uczestnikami nadal pełnić będzie Michał Piróg. Nowe odcinki „Top Model” nadawane będą w każdy poniedziałek o godz. 21:30.

Widzowie TVN zobaczą kolejną odsłonę „Perfekcyjnej pani domu” Małgorzaty Rozenek. Kolejne odcinki piątego sezonu emitowane będą w poniedziałki o godz. 20:30 od 1 września.

W reality show „Kto poślubi mojego syna”, czterech kawalerów będzie szukać żony wśród kobiet, które nie odnalazły jeszcze drugiej połówki. Będą to czynić z pomocą swoich matek. Show oparty na formacie „Who Wants to Marry My Son?” poprowadzi Agnieszka Jastrzębska, a zrealizuje go Earl Grey. Program emitowany będzie w środy o godz. 21:30, począwszy od 3 września.

W czwartki o 21:30, począwszy od 4 września, TVN pokaże widzom 10 sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler.

W każdą sobotę o godz. 20:00, począwszy od 6 września, TVN nadawać będzie siódmą edycją „Mam Talent”. Uczestników ponownie ocenią Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Jednak tym razem jury będzie miało do dyspozycji tzw. Złoty Przycisk, dający automatyczną przepustkę do półfinału.

Od 7 września, w niedzielne wieczory o godz. 18:00, TVN będzie emitować show „Mama kontra mama”. W każdym odcinku opartego na zagranicznym formacie programu wystąpi kilka matek. Będą one spędzać ze sobą czas i oceniać siebie. Zwyciężczyni wygra wakacje dla swojej rodziny. Za produkcją wykonawczą odpowiada Golden Media Polska.

Widowisko „Mama kontra mama” nadawane będzie do połowy października. Następnie zostanie zastąpione przez reality show „Żony z Hollywood”, pokazujący życie kilku bogatych Polek, które od lat mieszkają w Los Angeles. Program oparty jest na szwedzkim formacie, specjalnie zmodyfikowanym na polskie potrzeby. Za jego realizację również odpowiada Golden Media Polska.

Jesienią powróci także „MasterChef”. W trzecim sezonie po raz kolejny Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zagwarantują kulinarne wyzwania, ekstremalne konkurencje, dalekie podróże i niesamowitych gości specjalnych. Jednym z nich będzie Gordon Ramsay. „MasterChef 3” nadawany będzie w każdą niedzielę o godz. 20:00, począwszy od 7 września.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł