The Voice of Poland 5

Piąta edycja „The Voice” z Edytą Górniak. Piekarczyk i Steczkowska pozostają w jury

Edyta Górniak | Foto: irj.pl

Wbrew wcześniejszym informacjom tylko jedna osoba ulegnie zmianie w składzie jury kolejnego sezonu programu „The Voice of Poland”. Edyta Górniak zastąpi Marię Sadowską. W jury nadal zasiadać będą Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron.

Edyta Górniak | Foto: irj.pl
Edyta Górniak | Foto: irj.pl

Edyta Górniak zasiądzie w fotelu trenerskim zwolnionym przez Marię Sadowską, która odeszła z programu po ocenianiu uczestników w dwóch poprzednich edycjach. Górniak brała już udział w w trzecim sezonie formatu. Zastąpiła wówczas Justynę Steczkowską. Po zakończeniu programu Górniak nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z uwagi na rozpoczęcie pracy nad płytą.

Poza Edytą Górniak trenerami w piątej edycji „The Voice of Poland” będą Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron – obecni w jury poprzedniej odsłonie show.

Przypomnijmy, że z udziału w „The Voice of Poland 5” zrezygnowała Marika – współprowadząca trzy ostatnie edycje muzycznego show. Obecnie stacja szuka osoby, która zastąpi ją w tej roli. Prowadzącymi program pozostają Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł