The Voice of Poland 5

Marika odchodzi z „The Voice of Poland”

Marika poprowadziła trzy edycje "The Voice of Poland" | fot. mwmedia

Kolejna osoba żegna się z telewizyjnym konkursem talentów „The Voice of Poland”. Marika, która współprowadziła trzy edycje show, nie będzie już gospodarzem programu.

Marika poprowadziła trzy edycje "The Voice of Poland" | fot. mwmedia
Marika poprowadziła trzy edycje „The Voice of Poland” | fot. mwmedia

Po tym jak jury „The Voice of Poland” opuścili Marek Piekarczyk i Maria Sadowska, a także – nieoficjalnie – Justyna Steczkowska, z programem rozstaje się współprowadząca show wokalistka Marika.

– Są dni siewu i dni zbiorów, są też dni rozstań i powrotów. Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w Internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego „The Voice of Poland” odbędzie się beze mnie – czytamy na profilu piosenkarki na Facebooku.

– Poprowadziłam trzy edycje. A trzy to doskonała liczba: nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją – tłumaczy Marika.

– Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jedynie słusznym celu, a jest nim płyta. Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować – poinformowała.

Na koniec Marika zapowiedziała, że „rozpoczyna dni siewu” i pożegnała się z telewidzami. – Do usłyszenia i do zobaczenia twarzą w twarz na koncertach – napisała.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł