Rolnik szuka żony

Ponad 2 tys. kobiet zgłosiło się do show „Rolnik szuka żony”. TVP wybrała uczestników

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP

Trwają zdjęcia do programu TVP1 „Rolnik szuka żony”. Wybrano już pięciu uczestników, którzy poszukiwać będą swoich życiowych partnerek. Chętnych na zostanie żoną rolnika jest ponad dwa tysiące kobiet.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" | fot. TVP
Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” | fot. TVP

W reality show pojawi się pięciu z ośmiu rolników, których widzowie poznali w nadanym w maju pilotażowym odcinku. Swoją drugą połowę w programie „Rolnik szuka żony” będą wybierać: Adam z Podlasia, Grzegorz z Dolnego Śląska, pochodzący z Warmii Paweł, mieszkaniec Kotliny Kłodzkiej Stanisław i Pomorzanin Zbigniew.

– Mamy w programie bardzo ciekawe osobowości, w różnym wieku, z różnych regionów Polski, zarówno z wielkich miast, jak i miejscowości tak małych, że trudno je znaleźć na mapie. Tak różnorodni bohaterowie gwarantują wiele emocji, ciepła i optymizmu – opowiada Anna Więckowska, jedna z dwójki reżyserów reality show.

Uczestnicy zapoznali się już ze wszystkimi przysłanymi do siebie listami. Na tej podstawie dokonali wyboru pań, które zaproszone zostały do dalszego etapu. Na planie trwają spotkania z potencjalnymi kandydatkami na żony. W reality show widzowie poznają także codzienne życie uczestników i będą mieli okazję zobaczyć jak zmieniła się polska wieś.

Program „Rolnik szuka żony” poprowadzi Marta Manowska. Na show złoży się 12 odcinków. Format będzie emitowany w TVP1 od września. Producentem wykonawczym jest firma FremantleMedia Polska, a za reżyserię odpowiadają Anna Więckowska i Konrad Smuga.

Reality show realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „Farmer Wants a Wife”, którego lokalne wersje powstały w ponad 30 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Australii i USA.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł