Big Brother

Duże zmiany w amerykańskim „Big Brotherze”: dwie Głowy Domu, podwójne nominacje i Drużyna Ameryka

Dom Wielkiego Brata w USA | fot. CBS

Duże zmiany w nadchodzącej, szesnastej edycji amerykańskiego „Big Brothera”. Prowadząca program Julie Chen ogłosiła, że w nowym sezonie na widzów czekają aż trzy nowe twisty.

Dom Wielkiego Brata w USA | fot. CBS
Dom Wielkiego Brata w USA | fot. CBS

W następną środę i przyszły czwartek (25 i 26 czerwca) odbędzie się podwójna premiera nowej edycji amerykańskiego „Big Brothera”. W nowym sezonie na widzów czeka wiele nowych zwrotów akcji.

W „Big Brother 16” weźmie udział 16 osób. Tym razem w każdym tygodniu Domem rządzić będzie nie jedna, a dwie Głowy Domu. Każda z nich wskaże po dwie osoby do opuszczenia programu, co oznacza, że w każdym tygodniu aż czwórka graczy będzie typowana do odejścia. Ponadto posiadanie tytułu Głowy Domu nie będzie oznaczało zdobycia immunitetu – taka osoba nadal będzie zagrożona eliminacją.

W nowym sezonie widzowie programu mają uzyskać znaczący wpływ na przebieg rozgrywki – a to za sprawą nowego interaktywnego elementu gry zwanego Drużyna Ameryka.

Dodatkowo w każdym tygodniu uczestnicy rozegrają zupełnie nową konkurencję Battle of the Block, która drastycznie wpłynie na zmianę sił. Jak informują producenci, każdy gracz od zera będzie mógł stać się bohaterem i na odwrót – wielkim przegranym.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy amerykański „Big Brother” realizowany będzie w jakości HD. Uczestników śledzić będzie 76 kamer i podsłuchiwać ponad 100 mikrofonów.

Kolejne odcinki reality show będzie można oglądać w środy, czwartki i niedziele. W każdy czwartek nadawany będzie odcinek na żywo, podczas którego jeden z graczy zostanie wyeliminowany.

Finał „Big Brothera 16” odbędzie się we wrześniu. Zwycięzca otrzyma w nagrodę pół miliona dolarów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł