Got Talent, Mam Talent! 2

Konrad Czarkowski w brytyjskim „Mam Talent”. Jurorzy byli na „nie”

Konrad Czarkowski w brytyjskim Mam Talent | fot. YouTube

Niepowodzeniem zakończył się udział lalkarza Konrada „Kony” Czarkowskiego w brytyjskiego edycji „Mam Talent”. Po udanym przejściu przez pierwszy etap castingu, „Kony” – znany także z występów w drugiej polskiej edycji programu – odpadł z widowiska, otrzymując cztery głosy na „nie”. Jego występ został przerwany.

Konrad Czarkowski w brytyjskim Mam Talent | fot. YouTube
Konrad Czarkowski w brytyjskim Mam Talent | fot. YouTube

Polski lalkarz Konrad Czarkowski dotarł do półfinału brytyjskiego „Mam Talent!”. Polak we wtorek wystąpił na scenie w jako Kony Puppets w towarzystwie trzech naturalnej wielkości lalek: Madonny, Britney Spears i Lady Gagi. Kukły tańczyły i wyginały się w rytm muzyki.

Jurorzy w trakcie pokazu zaśmiewali się do łez, a jednak wszyscy byli na „nie”. Zgodnie z regułami programu wraz z ostatnim „krzyżykiem” występ został przerwany. Tony wyraził swój żal na Facebooku i stwierdził, że sam stał się kukłą.

– Zakończyłem przygodę z „Britain’s Got Talent” spektakularnymi czterema XXXX od jury podczas półfinału. Po nieprzyjemnym werdykcie starałem się zachować profesjonalnie (byłem w lekkim szoku), gdyż sam stałem się lalką w rękach telewizji. Nie mam zamiaru zarzucić swoich działań, a wręcz przeciwnie, dołożę starań, by je ulepszać oraz kierować je tylko do właściwych odbiorców. Jest cała lista osób, którym chciałbym podziękować z produkcją „BGT” na czele, która dołożyła wszelkich starań, by show wyglądał w ten sposób. Poznałem kulisy tego programu i przeżyłem przygodę i podobnie jak Edith Piaff – niczego nie żałuję – napisał „Kony” na Facebooku.

Cztery głosy na „nie” były sporym zaskoczeniem, gdyż pierwszy występ Polaka zrobił furorę i zdobył serca jurorów i publiczności.

Konrad Czarkowski ma 32 lata i mieszka w Warszawie. Jak zapewniał, w „Britain’s Got Talent” chciał pokazać coś, czego jeszcze wcześniej nie było. – Przyszedłem tutaj, by pokazać nową erę lalkarstwa. Nikt tego nie robił przede mną. Przyjechałem do „Britain’s Got Talent”, bo to największy show i jest blisko Polski – powiedział przed występem.

Lalkarz w 2009 roku wystąpił w drugiej polskiej edycji „Mam Talent!”. Doszedł wtedy do finału.

[Plotek]

Poprzedni artykułNastępny artykuł