Taniec z Gwiazdami 14

KRRiT zajmie się wulgarną wypowiedzią Beaty Tyszkiewicz w „Tańcu z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargę na ostatni odcinek show „Taniec z Gwiazdami 14”. Dotyczy ona przekleństwa, jakie padło z ust Beaty Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS
Beata Tyszkiewicz | Foto: EAST NEWS

Jurorka swoją ocenę tańca Anety Zając i Stefano Terrazzino rozpoczęła od zdania, w którym użyła niecenzuralnego słowa. – Jeszcze nikt mi nigdy nogami tak na stole przede mną nie zapierdalał – powiedziała aktorka. Po chwili zaczęła przepraszać, twierdząc, że nie chciała tego powiedzieć.

W związku z incydentem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga napisana przez osobę prywatną. – Będzie analizowana pod kątem podejmowania ewentualnych działań przez KRRiT – mówi Izabela Wojciechowska z zespołu rzecznika prasowego KRRiT.

Show „Taniec z Gwiazdami” nadawany jest od godz. 20:05 do 22:00, czyli w czasie ustawowo chronionym (6:00-23:00). W tym czasie zabroniona jest emisja audycji zawierających sceny lub treści mogące mieć negatywny wpływ na rozwój osób małoletnich. „Taniec z Gwiazdami” jest kierowany dla widzów powyżej 12 roku życia i takie ma oznaczenie.

O tym, czy Telewizja Polsat zostanie ukarana, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ma zdecydować na najbliższym posiedzeniu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł