Celebrity shows

TVN Style pokaże reality show z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec | fot. Viva Polska

W czwartek, 22 maja, TVN Style rozpocznie emisję zrealizowanego dla kanału Viva Polska reality show „Enjoy the view <3 Natalia" o życiu Natalii Siwiec. W trakcie emisji odcinków pokazywane będą billboardy sponsorskie, promujące Vivę.

Natalia Siwiec | fot. Viva Polska
Natalia Siwiec | fot. Viva Polska

Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych mówi, że stacja TVN Style zakupiła licencję na emisję programu z udziałem Natalii Siwiec, ponieważ reality show z życia celebrytek są nadal bardzo popularne. – Pojawiają się w ofercie stacji life-stylowych na całym świecie – podkreśla Małgorzata Łupina. – Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którzy mają fajny kontent dla naszego widza – dodaje.

„Enjoy the view <3 Natalia" emitowane było po raz pierwszy w Vivie w okresie od lutego do początku kwietnia, a odcinki nadawane w premierowym paśmie śledziło 84 tys. osób. Kanał nadal powtarza program. Daniel Reszka, wiceprezes Viacom International Media Networks North ds. kanałów rozrywkowych, przekonuje jednak, że emisja show na antenie kobiecej stacji Grupy TVN nie wpłynie negatywnie na wyniki oglądalności powtórek "Enjoy the View" w Vivie.- Poszerzenie zasięgu odbiorców, do których program dotrze, może w przyszłości przełożyć się na wyższą oglądalność potencjalnego kolejnego sezonu programu - mówi Daniel Reszka. - Przy emisji "Enjoy the view <3 Natalia" w TVN Style emitowane będą billboardy sponsorskie, które mają za zadanie wspierać markę Viva - dodaje. Stacja chce w ten sposób promować nowy reality show "U Kardashianów", który zagości w jej ramówce. Przypomnijmy, że za sprzedaż reklam w Vivie odpowiada TVN Media.W reality show "Enjoy the view <3 Natalia" widzowie mogą śledzić życie Natalii Siwiec oraz jej rodziny i przyjaciół. Kamery Vivy zarejestrowały przygotowania celebrytki do m.in. sesji zdjęciowych; w programie pokazano też jak dba o urodę i radzi sobie z codziennością.TVN Style w każdy czwartek o godz. 22:55 pokaże po dwa odcinki show.[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł