Talent shows

TLC pokaże amerykańską edycję „MasterChef Junior”. Monika Mrozowska w reklamach

Monika Mrozowska | fot. TLC

Kanał lifestylowy TLC pod koniec maja zacznie emitować amerykańską edycję programu „MasterChef Junior”. Twarzą kampanii promującej reality show będzie aktorka Monika Mrozowska.

Monika Mrozowska | fot. TLC
Monika Mrozowska | fot. TLC

W programie „MasterChef Junior” w gotowaniu rywalizują dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Gospodarzem liczącego siedem odcinków reality show jest Gordon Ramsey, a w jury obok niego zasiadają też Joe Bastianich i Graham Elliot.

„MasterChef Junior” premierowo był emitowany w 2013 roku w amerykańskim kanale FOX. TLC pokazywać go będzie w poniedziałki o godz. 20:00, począwszy od 26 maja.

W kampanii promującej program wystąpi Monika Mrozowska, aktorka znana z serialu „Rodzina zastępcza” i blogerka kulinarna. – Monika znana jest z propagowania wspólnego gotowania jako sposobu na spędzanie czasu z dziećmi. Zdecydowaliśmy się na współpracę z nią przede wszystkim ze względu na jej ogromną pasję do kulinariów, którą stara się zaszczepić także swoim córkom. Wpisuje się to znakomicie w koncept naszej flagowej premiery TLC, w której to dzieci okazują się wirtuozami smaku – mówi Bartłomiej Główczyński, channel director lifestyle w Discovery Networks.

Klip z udziałem Mrozowskiej w bezpośredni sposób nawiązywać będzie do zbliżającego się Dnia Matki. Za jego produkcję odpowiada Studio Shootme Warsaw.

Premiera spotu zaplanowana jest na 10 maja. Film emitowany będzie na antenie TLC oraz w innych stacjach Discovery Networks oraz na kanałach autopromocyjnych sieci UPC Polska. Razem z tym operatorem nadawca organizuje także konkurs związany z show „MasterChef Junior”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł