Tylko Muzyka 08

Polsat wyemituje ósmą edycję show „Tylko Muzyka”

Logo programu Tylko Muzyka

Polsat zamierza jesienią pokazać ósmą edycję formatu „Tylko Muzyka”. – Programy talent-search show cały czas cieszą się zainteresowaniem widzów – mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

Logo programu Tylko Muzyka
Logo programu Tylko Muzyka

Obecnie Polsat w niedziele nadaje siódmą edycję programu. Po sześciu odcinkach gromadzi ona średnio 2,77 mln widzów, przy udziale wynoszącym 16,19 proc. w grupie 4+ i 18,47 proc. w grupie 16-49. To nieco mniej niż rok wcześniej, ale program jest liderem oglądalności wśród muzycznych talent-search show w Polsce.

– Oglądalność „Tylko Muzyki” w tym sezonie jest nieco mniejsza niż wcześniej, ale nie ma żadnej gwarancji, że nowy program pokazywany w tym paśmie miałby lepszy wynik. Cały czas pojawiają się kolejni wykonawcy zainteresowani występem w tym programie. W Internecie rozpoczynamy właśnie pre-casting do kolejnej edycji – mówi Terentiew.

Aby zgłosić się do programu należy wysłać swoje demo i kilka słów o sobie na adres [email protected]. Pre-castingi do show „Tylko Muzyka 8” w poszczególnych miastach odbędą się w czerwcu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł