X Factor 4

„X Factor 4” – odcinek 8: jurorzy wyłonili uczestników, którzy wystąpią w programach na żywo

Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC

W Toskanii, Pradze i Krakowie kręcono zdjęcia do kolejnego etapu czwartej edycji programu „X Factor”. Tzw. Domy Jurorskie były ostatnim przystankiem przed odcinkami na żywo.

Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC
Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC

W wyborze finalistów jurorom pomagali zaproszeni goście. Tatiana Okupnik poprosiła o pomoc Andrzeja Piasecznego. W toskańskim San Gimignano przesłuchiwali członków grupy 25+, do której załapali się Małgorzata „Lanberry” Uścisłowska, Małgosia Markowska, Ania Tacikowska, Karolina Duszkiewicz i Joao de Sousa.

Również do Toskanii udali się Czesław Mozil, jego gość Stanisław Soyka oraz członkowie grupy chłopaków: Kuba Jonkisz, Aleksander Kamiński, Kacper Gołda, Kuba Jurzyk i Artem Furman.

Ewa Farna przesłuchiwała grupę dziewczyn w Pradze. Doradzał jej Kuba Badach. Oboje mieli twardy orzech do zgryzienia. O trzy miejsca w odcinkach na żywo ubiegały się Magdalena Bal, Beata Spychalska, Marta Bijan, Daria Zawiałow i Agata Dziarmagowska.

Kuba Wojewódzki i zaproszony przez niego Titus z Acid Drinkers przesłuchiwali zespoły w najnowocześniejszym studiu, zlokalizowanym pod Krakowem. O względy jurora i jego eksperta walczyli: Cała Góra Barwinków, Poprzytula, Hatbreakers, Pop It Up oraz Trzynasta W Samo Południe.

Do dalszego etapu programu przeszli:
Z grupy Czesława: Artem Furman, Jakub Jonkisz i Kuba Jurzyk
Z grupy Ewy: Magda Bijan, Daria Zawałow i Magdalena Bal
Z grupy Kuby: Hatbreakers, Cała Góra Barwinków oraz Trzynasta W Samo Południe
Z grupy Tatiany: Jao De Sousa, Karolina Duszkiewicz i Anna Tacikowska

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł