The Voice of Poland 4

„The Voice 4” – odcinek 8: ostatnie bitwy za nami

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

Wczorajszy odcinek „The Voice of Poland” był ostatnim, w którym mogliśmy zobaczyć bitwy między uczestnikami. Kolejne odcinki będą zmaganiami najlepszych z najlepszych! Kto przeszedł dalej i będzie walczył o zwycięstwo?

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP
Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

Rock&roll, spokojne ballady, a nawet musical – to wszystko można było usłyszeć podczas trzeciej bitwy w ramach „The Voice of Poland 4”.

W pierwszej bitwie zmierzyły się ze sobą dwie siedemnastolatki z drużyny Marii Sadowskiej. Małgorzata Priebe i Sandra Mika zaśpiewały utwór „Supermenka” z repertuaru Kayah.

Chłopaki z Afromental zdecydowali się na walkę pomiędzy początkującym a dojrzałym wokalistą. Wojtek Baranowski z Michałem Szycem wykonali znany kawałek zespołu Linkin Park „Numb”. – Ring płonął tak jak miał płonąć – podsumował występ Tomson.

W pierwszej bitwie w drużynie Justyny Steczkowskiej stanęli na przeciwko siebie Milena Kołodziejczyk i Dawid Litwiński z Sylwestrem Ruszkowskim. Wspólnie wykonali szlagier z musicalu „Grease” pod tytułem „You’re the One That I Want”. – Porwaliście mnie swoim urokiem osobistym – podsumowała Maria Sadowska.

Jerzy Sykut i Elka Nagel to starcie młodości z dojrzałością. Marek Piekarczyk zdecydował się na utwór „Płonąca Stodoła” Czesława Niemena.

Pełna optymizmu hipiska kontra refleksyjny rockman, czyli Dorota Kuziela i Krzysztof Krysińśki. – To będzie bitwa nie tylko na wokal, ale też na gitary – zdecydowała Maria Sadowska. Trenerka wybrała dla nich klasyk „What I Am” Ediego Brickella.

Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła to dziewczyny o wielkiej charyzmie. Tomson i Baron wybrali dla nich bardzo energetyczny kawałek, czyli „Hot Right Now” z repertuaru DJ Fresh i Rity Ora.

W drużynie Marka naprzeciw siebie stanęli Marcin Nawrocki i Damian Bartosiewicz. – W tej piosence pokażecie pazura, którego nie pokazaliście wcześniej – powiedział Trener. Wybrał dla nich kawałek „Na falochronie” zespołu Emigranci.

Ostatnia bitwa utworu to pojedynek Kasi Sawczuk i Mai Głowackiej. – To jest walka równego z równym. Wierzę, że to będzie występ tego wieczoru – powiedziała Justyna Steczkowska, które zaproponowała dziewczynom utwór „Angel” Sary McClachlan.

Do kolejnego etapu programu awansowali:
Drużyna Tomsona i Barona: Wojtek Baranowski, Paulina Romaniuk, Elka Nagel, Maja Gawłowską
Drużyna Marii Sadowskiej: Sandra Mika, Krzysztof Krysiński
Drużyna Justyny Steczkowskiej: Milena Kołodziejczyk, Kasia Sawczuk i Michał Szyc
Drużyna Marka Piekarczyka: Jerzy Sykut, Marcin Nawrocki, Dorota Kuziela

[TVP2]

Poprzedni artykułNastępny artykuł