Taniec z Gwiazdami 14

„Taniec z Gwiazdami 14” – odcinek 3: Antek Królikowski i Kamila Kajak odpadli z programu

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

W trzecim odcinku „Tańca z Gwiazdami 14” najlepiej wypadła Joanna Moro, najgorzej – zdaniem widzów – Antek Królikowski, który został wyeliminowany z show.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

Tym razem w „Tańcu z Gwiazdami” wystąpili wszyscy uczestnicy programu i jak się okazało, największe postępy zrobili panowie. Sporym zaskoczeniem był dobry występ Piotra Gruszki, który z gracją zatańczył walca angielskiego.

Dobrze wypadł też Dawid Kwiatkowski w energetycznym quick stepie z Janją Lessar. – Boję się, że mnie wygryziesz z tego biznesu. Kwiatek pokona Malita – żartował juror Michał Malitowski.

Dużą odwagą zdaniem jury wykazała się Karolina Szostak, która pomimo pełnych kształtów, w czerwonej sukni z frędzlami lekko zatańczyła żywiołową sambę. – Masz kawał fajnego ciała – zauważyła „Czarna Mamba”.

Odcinek wygrała piękną rumbą Joanna Moro, tańcząca w parze z Rafałem Maserakiem. Para zdobyła aż 39 punktów, czyli prawie komplet. – Wiesz, czego chcesz i jak to osiągnąć – ocenił juror Michał Malitowski.

Najmniej głosów jury zdobyła Natalia Siwiec z Janem Klimentem. – W jakim języku mówi twoje ciało? Twoje mówi na pewno „nie” – powiedziała niezadowolona Iwona Pavlović. – Gdzie jest pasja, namiętność, dzikość? Wkurzyłam się – dodała jurorka.

Największy postęp w tańcu był zauważalny u Antka Królikowskiego, który zatańczył dobrego fokstrota z partnerką Kamilą Kajak. – Było rytmicznie i poprawnie – pochwaliła Iwona Pavlovic. – Kocham Antka za to, co zrobił – dodała ucieszona partnerka aktora.

Mimo to, decyzją widzów to właśnie Antek Królikowski i jego taneczna partnerka Kamila Kajak zostali wyeliminowani z programu.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł