Mam Talent! 7

TVN dementuje: będzie siódma edycja „Mam Talent”

Jurorzy programu Mam Talent | fot. TVN

Po pogłoskach na temat zdjęcia programu „Mam Talent” z anteny z powodu spadającej oglądalności, stacja TVN oficjalnie zdementowała plotki. W planach jest siódma edycja formatu.

Jurorzy programu Mam Talent | fot. TVN
Jurorzy programu Mam Talent | fot. TVN

– Ten program się już trochę przejadł, a fundusze stacji są przecież ograniczone. TVN chce zaskoczyć widzów na jesieni i zaproponować nowy show. Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefostwo skupia się na szukaniu nowych formatów – cytował anonimowego pracownika TVN tabloid „Fakt”.

Informacjom tabloidu zaprzeczył Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN. – To bzdura! To jedna z najgłupszych plotek, jakie słyszałem. Tak lubianych programów jak „Mam Talent!” nie zdejmuje się z anteny. Program wciąż przyciąga przed telewizory ogromną liczbę widzów – mówi Miszczak.

Do tej pory w Polsce wyemitowano sześć edycji formatu. Siódma ma pojawić się jesienią. Średnia oglądalność ostatniego sezonu wyniosła prawie 3,2 mln widzów. Największym zainteresowaniem cieszyła się druga odsłona, którą oglądało średnio prawie 5,4 mln widzów.

Poprzedni artykułNastępny artykuł