Hell's Kitchen

Ruszają zdjęcia do polskiej edycji „Hell’s Kitchen”. Kurt Scheller mentorem uczestników

Logo programu Hells's Kitchen

Polsat rozpoczyna dziś zdjęcia do programu „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, który w kwietniu znajdzie się na antenie stacji. Show poprowadzi Wojciech Modest Amaro, a mentorem dla uczestników będzie Kurt Scheller.

Logo programu Hells's Kitchen
Logo programu Hells’s Kitchen

Program realizowany będzie do 6 kwietnia w budynku ATM Studio. W studiu nie tylko znalazła się kuchnia, w której 14 znawców sztuki kulinarnej będzie gotować, ale też część mieszkalna. Podczas realizacji show uczestnicy będą prowadzić restaurację. Po każdym odcinku odpadać będzie jedna osoba, a zwycięzca wygra 100 tys. zł i dostanie pracę w restauracji Atelier Amaro.

„Hell’s Kitchen – Piekielną kuchnię” poprowadzi Wojciech Modest Amaro, szef Atelier Amaro – restauracji, która jako jedyna w Polsce posiada prestiżową gwiazdkę w przewodniku Michelin. Amaro jest także szefem jury w innym kulinarnym show Polsatu pt. „Top Chef”.

Mentorem dla uczestników programu będzie Kurt Scheller, słynny szwajcarski kucharz, który był szefem kuchni m.in. w hotelach Bristol, Sobieski oraz Rialto.

Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada Jan Kępiński i jego firma Jake Vision.

Show „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia” będzie emitowany na antenie Polsatu we wtorki o godz. 20:00. Premiera widowiska została przesunięta z 1 kwietnia na 8 kwietnia.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł