Project Runway, The Voice of Poland 4, Tylko Muzyka 07, X Factor 4

„Tylko Muzyka” najpopularniejszym talent-search show minionego tygodnia. „Project Runway” nie zainteresował widzów

Logo programu Tylko Muzyka

Znamy wyniki oglądalności premierowych odcinków talent-search shows, które w tym sezonie toczyć będą walkę o widza. Premiera siódmej edycji show „Tylko Muzyka” była najchętniej oglądanym formatem rozrywkowym minionego tygodnia. Z kolei „Project Runway” nie spotkał się z zainteresowaniem widzów.

Logo programu Tylko Muzyka
Logo programu Tylko Muzyka

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwszy odcinek siódmej edycji „Tylko Muzyki”, wyemitowany w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie, oglądało 2,55 mln widzów. To nieco więcej, niż zanotował pokazywany dzień wcześniej w TVN o godz. 20:00 „X Factor 4”, który zainteresował 2,48 mln oglądających. Z kolei nadane w sobotę wieczorem w TVP2 pierwsze dwa odcinki czwartej edycji „The Voice of Poland” oglądało 2,37 mln widzów.

Słabe wyniki oglądalności zanotował reality show TVN „Project Runway” (emisja w niedzielę o godz. 21:00). Show zgromadził przed telewizorami tylko 1,61 mln widzów

Wśród widzów w grupie komercyjnej największą widownię zgromadził „X Factor 4” – oglądało go 1,24 mln widzów. Natomiast „Project Runway” w tej grupie zainteresował 1,02 mln osób.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł