Kuchenne rewolucje, Project Runway, Seriale, Surowi rodzice, Ugotowani, X Factor 4

Wiosna 2014 w TVN. „X Factor 4”, „Project Runway”, „Surowi rodzice 3” i „Kuchenne rewolucje 9”

Jurorzy programu Project Runway | fot. TVN

Telewizja TVN ogłosiła szczegółowe informacje dotyczące wiosennej ramówki. Jakie programy zagoszczą na antenie kanału?

Jurorzy programu Project Runway | fot. TVN
Jurorzy programu Project Runway | fot. TVN

Wiosną na antenę TVN powróci „X Factor”, którego czwarty sezon będzie emitowany w soboty o godz. 20:00 (od 1 marca). Do grona jurorów dołączy Ewa Farna, a wśród uczestników zobaczymy po raz pierwszy zespoły instrumentalno-wokalne. – Długo walczyliśmy z brytyjskim producentem, aby pozwolił nam zapraszać zespoły. Byśmy nie musieli ich tworzyć na planie, ale mogli wyciągnąć je z garażów – powiedział Miszczak.

Dzień później TVN rozpocznie emisję nowego reality show o modzie pt. „Project Runway”. – Polacy odkryli pasję do gotowania i tańczenia, teraz czas na ciuchy. Coraz więcej młodych ludzi projektuje ubrania dla rodziny i znajomych i ma z tego pieniądze – mówił Miszczak. Jego zdaniem szlak do wprowadzenia tego formatu przetarł program „Trinny i Susannah ubierają Polskę”, nadawany kilka lat temu w TVN Style. Ale szycie popularne było już w przeszłości. – W PRL kobiety szyły z firanek, narzut, szlafroków cudowne, kolorowe stroje i to odróżniało polską szarą ulicę – dodaje Miszczak.

W opartym na amerykańskiej licencji „Project Runway” 13 młodych projektantów mody rywalizować będzie ze sobą w różnych zadaniach związanych z projektowaniem mody. Ich zmagania oceniać będą prowadząca show Anja Rubik oraz jurorzy Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor – Tomasz Ossoliński. „Project Runway” emitowany będzie w niedziele o godz. 21:00 (od 2 marca).

Tego samego dnia kanał rozpocznie emisję kolejnej, szóstej odsłony „Ugotowanych”. Emisja show w każdą niedzielę o godz. 18:00.

W poniedziałki stacja pokaże widzom trzecią edycję „Surowych rodziców”. Reality show zagościł po raz pierwszy na antenie TVN wiosną 2012 roku. Program wzbudził wiele emocji wśród widzów. Nowy sezon emitowany będzie o godz. 22:30 (od 3 marca).

W czwartki TVN tradycyjnie emitować będzie kolejną, 9 już odsłonę „Kuchennych rewolucji”. Kulinarne wyczyny Magdy Gessler pokazywane będą o godz. 21:30 (od 6 marca).

W wiosennej ramówce utrzyma się również emisja serialu „Wawa Non Stop” – program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Poprzedni artykułNastępny artykuł