The Voice of Poland 3

Edyta Górniak odejdzie z „The Voice of Poland”?

Edyta Górniak | Foto: AKPA

Już w najbliższą sobotę odbędzie się finał trzeciej edycji show „The Voice of Poland”. Tymczasem w ostatnim odcinku Edyta Górniak zasmuciła fanów programu informacją, iż nie pojawi się w kolejnej edycji.

Edyta Górniak | Foto: AKPA
Edyta Górniak | Foto: AKPA

Edyta Górniak jest największą gwiazdą w jury „The Voice of Poland”. Diva nie zawiodła producentów i dostarczała programowi wiele emocji oraz medialnego rozgłosu. Niestety, podczas sobotniego odcinka, piosenkarka poinformowała, że nie zobaczymy jej w kolejnej edycji show. – To jest ten moment, że nie rozważam zaproszenia do kolejnej edycji – ogłosiła Górniak.

Jednak po zakończeniu emisji odcinka gwiazda wypowiedziała się o swoim udziale w czwartym sezonie w nieco odmiennym tonie. – Jeśli takie zaproszenie spłynęłoby na moje ręce, to naprawdę bardzo poważnie rozważałabym, żeby nie wziąć już udziału w takim programie – powiedziała.

– Dzisiaj uświadomiłam sobie, jak wiele fantastycznych osób nie miało szansy dojść do finału i wygrać tego kontraktu płytowego. Albo muszę się nauczyć traktować takie programy mniej serio, albo po prostu nie brać udziału w programie, w którym ma się tak ogromny wpływ na życie ludzi. Jest to bardzo trudne, bardzo obciążające. W kilku momentach w tej edycji myślałam, że po prostu zerwę kontrakt, wstanę, wyjdę i nie podejmę decyzji, żeby zamknąć komuś drogę – zdradziła wokalistka.

Poprzedni artykułNastępny artykuł