Taniec z Gwiazdami 14

Skrzynecka nie wróci do „Tańca z Gwiazdami”. Zastąpi ją Joanna Koroniewska?

Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN

Stacja TVN ruszyła pełną parą z przygotowaniami do przywrócenia na antenę „Tańca z Gwiazdami”. W mediach pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące tego, kto wystąpi w nowej edycji oraz kto będzie pełnił rolę gospodarza. Czy w tym drugim przypadku, Katarzynę Skrzynecką zastąpi Joanna Koroniewska?

Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN
Katarzyna Skrzynecka | fot. TVN

Katarzyna Skrzynecka przez 12 edycji prowadziła taneczny show stacji TVN. W ostatniej jego odsłonie zastąpiła ją Natasza Urbańska, która zdaniem wielu, nie sprawdziła się w tej roli.

Jak twierdzi „Super Express”, teraz, kiedy program po dłuższej przerwie ma wrócić na antenę, stacja zdecydowała postawić na Joannę Koroniewską. – Asia jest ostatnio bardzo atrakcyjna medialnie. Ma więcej czasu, bo odeszła z serialu „M jak miłość”. TVN bardzo ją lansuje, więc to chyba najlepszy wybór – mówi tabloidowi osoba z produkcji.

Od plotek odcina się Katarzyna Skrzynecka. – Plotka krąży już od dawna, ale na razie nie będzie kolejnej edycji. To są dywagacje, a ja się takimi rzeczami nie zajmuję – twierdzi Skrzynecka.

[Dziennik.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł