Teleturnieje

Program „Bankomat” nie zainteresował widzów. TV Puls przegrywa z konkurentami

Logo programu Bankomat

Trzy pierwsze odcinki reality show „Bankomat” oglądało średnio 197 tys. osób. TV Puls w czasie nadawania produkcji przegrywa walkę o widza z TV4 i TVN7. Notuje niższy udział od swojego średniego, dobowego wyniku.

Logo programu Bankomat
Logo programu Bankomat

Program „Bankomat. Wyścig z czasem” jest pokazywany na antenie TV Puls w środy po godz. 22:00, począwszy od 25 września. Trzy pierwsze odcinki programu oglądało średnio 197 tys. widzów, co przełożyło się na 2,22 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 2,62 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Największą popularnością cieszył się pierwszy odcinek formatu, który pokazano o godz. 22:30. Oglądało go 206 tys. osób.

TV Puls w czasie emisji reality show przegrywa walkę o widza ze swoimi głównymi konkurentami: TV4 (filmy fabularne; 4 proc.) oraz TVN7 (filmy i serial „Bezimienni”; 2,29 proc.). Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej TV Puls przegrywa z Czwórką, ale notuje lepsze wyniki niż Siódemka.

Wyniki oglądalności „Bankomatu” są niższe od średnich udziałów w TV Puls, które w okresie od 25 września do 9 października wyniosły 3,25 proc. w grupie 4+ oraz 3,72 proc. w grupie 16-49.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł