The Voice of Poland 3

Lider Kaiser Chiefs w jury brytyjskiego „The Voice”

Ricky Wilson zostanie nowym jurorem The Voice | fot. Simone Joyner

Wokalista Ricky Wilson, frontman zespołu Kaiser Chiefs, zostanie trenerem w kolejnej brytyjskiej edycji programu „The Voice”.

Ricky Wilson zostanie nowym jurorem The Voice | fot. Simone Joyner
Ricky Wilson zostanie nowym jurorem The Voice | fot. Simone Joyner

Muzyk ma zastąpić Dannego O’Donoghue, lidera irlandzkiego The Script, który opuścił show po dwóch edycjach. Ricky Wilson zasiądzie na fotelu trenera obok Will.i.ama, sir Toma Jonesa oraz Kylie Minogue. – Kto nie chciałby spędzić soboty w towarzystwie Kylie Minogue? – skomentował Wilson.

– Taki showman jak on to świetne uzupełnienie naszej trenerskiej drużyny – oświadczyła Moira Ross, szefowa pionu rozrywki „The Voice”. – Ricky jest jednym z największych frontmanów brytyjskiej sceny muzycznej. Wie wszystko o występowaniu i świetnie pasuje do roli trenera – powiedział Mark Linsey z BBC.

Ricky Wilson wraz z Kaiser Chiefs podbili brytyjskie listy przebojów takimi utworami jak „Ruby”, „I Predict A Riot” czy „Every Day I Love You Less And Less”. W 2012 roku zespół wystąpił na ceremonii zamknięcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W tym roku Brytyjczycy wystąpili przed wielotysięczną publicznością na Przystanku Woodstock.

Trzecia edycja brytyjskiego „The Voice” będzie emitowana w przyszłym roku.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł